«Методичний портал»

Єдина Країна! Единая Страна!

Всеукраїнський день благоустрою

21.04.2017

  21 квітня 2017 року у Йосипівському НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ступенів" проведено Всеукраїнський день благоустрою. Це щорічна одноденна Всеукраїнська акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Водночас, в цей день проходила шкільна акція «Зробимо Україну чистою». Колектив учнів, вчителів, працівників школи вийшли на шкільне подвір’я озброївшись віниками, мітлами, совками, ножівками, лопатами тощо. Судячи з бойового настрою, усі були готові докласти чимало зусиль для того, щоб територія навколо рідної школи засяяла чистотою.

  Обсяг роботи був великий і кожному дісталося посильне завдання. Наприклад, поки одні бойко мели віниками, інші виносили мішки із сміттям, поки дівчатка білили дерева та бордюри, хлопчики скопували грядки, ніхто не нудьгував без діла.

  Гребти сміття, полоти бур’яни, перекопувати квітники, садити нові дерева припало й вчителям. Хіба зможе поважаючий себе педагог спокійно стояти і спостерігати збоку, як діти прибирають шкільний двір? Учитель повинен подавати приклад своїм учням. Хіба може бути інакше?

  Наш суботник пройшов з гарним настроєм. Всі учасники прибрали територію зі впевненістю у тому, що їх праця допоможе зробити рідну школу чистішою та затишнішою. Суботник, став прекрасним доказом того, які дружні і працьовиті люди вчаться і працюю в нашій школі.

Погода в Україні Союз образовательных сайтов
Rambler's Top100
Купи iPhone 2011 год за 350 грн.
Сайт участвует в Союзе образовательных сайтов
Статистика запросов